Moje první píseň 2020

23.12.2020

Dne 23. prosince 2020 jsem vydal svoji vůbec první autorskou píseň s názvem Snění, na které jsem pracoval s dalšími dvěma talentovanými umělkyněmi.


Pouhý den před Štědrým večerem jsem na svém YouTube kanálu vydal speciální věc. V 18 hodin byla uskutečněna premiéra mojí vůbec první písně, která dostala název Snění. Spolu se mnou na její podobě pracovaly další dvě nesmírně krásné a talentované umělkyně - zpěvačka Natálie Dvořáková a violoncellistka Viktorie Kubálková.

Jde o moji autorskou premiéru, nikdy předtím jsem do světa nevypustil hudbu s textem, zde jsem se dokonce stal autorem obojího. Dalším prvenstvím v mojí tvorbě je klip, který vznikal v průběhu natáčení, ani to u mě nebylo dosud k vidění.

Píseň vypráví příběh o dvou lidech, kteří jsou spolu a spojuje je velká láska, ta však pomalu zhasíná, obě strany si uvědomují marnotratnosti svého dosavadního života a reflektují svoji minulost.

O fantastický zvuk se postaralo Studio PyHa v čele se zvukaři Přemyslem Haasem a Jonášem Špačkem. Hlavní kamery a střihu se ujal Pavel Schneider z VIDEO FACTORY Production a druhé kamery Lukáš Plescher. Líčení a vizážistické práce obstarala Dominika Hůrková ze salonu Chvíle pro krásu.

Všem výše zmíněným patří OBROVSKÝ DÍK, bez jejich profesionálně odvedené práce by tento projekt neměl šanci na realizaci.