Aktuality

...vše, co se aktuálně děje, nebo bude dít

Unikátní projekt zhudebnění šachové partie - svého druhu první na světě. Odvysílán 6. listopadu na televizních obrazovkách České televize.

Letos v srpnu jsem zahajoval a ukončoval Mistrovství republiky v šachu, které se konalo v prostorách sálů Secese v plzeňském pivovaru Pilsner Urquell.

Těsně před vánocemi jsem zahrál v kavárně Družba na autorském čtení "Literární kavárna" pod záštitou Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Prvního října jsem zahrál na slavnostním zasedání vědecké rady Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni v plzeňském Parkhotelu.

V průběhu roku 2019 jsem se věnoval projektu "oživení" hudby maďarského skladatele Tamáse Deáka, jehož hudbu zná celý svět, ale osobnost takřka nikdo.

Dne 13. března se opět v prostorách Západočeského muzea v Plzni konal můj druhý autorský koncert, na kterém byly představeny hudební novinky za posledních 12 měsíců.

16. května 2018 se uskutečnil můj historicky první autorský koncert. Stalo se tak v prostorách Západočeského muzea v Plzni.

V adventním čase jsem byl znovu hostem Vánočního pořadu v Útušicích nedaleko Plzně. Pořad moderoval stejně jako v roce předchozím herec a moderátor Petr Jančařík.

V první polovině ledna jsem byl hostem pořadu Petra Jančaříka Neočekávaný Dýchánek. Zahrál jsem skladbu Přátelství a Pohlazení.

Poslední den roku 2015 pro mne znamenal první samostatný veřejný koncert. Odehrál jsem silvestrovský večer v hotelu Continental v Plzni.