Aktuality

...vše, co se aktuálně děje, nebo bude dít

Dne 9. ledna 2021 se mnou vyšel rozhovor na serveru Deník.cz, řeč byla o šachové partii, nové písni Snění, distanční výuce, ale také o plánech na rok 2021.

Dne 23. prosince 2020 jsem vydal svoji vůbec první autorskou píseň s názvem Snění, na které jsem pracoval s dalšími dvěma talentovanými umělkyněmi.

Dva dny před Štědrým dnem jsem byl hostem pořadu "Náš host" na vlnách Českého rozhlasu Plzeň. Hlavním tématem zhudebnění šachové partie, také jsem však představil svůj nový vánoční projekt.

Unikátní projekt zhudebnění šachové partie - svého druhu první na světě. Odvysílán 6. listopadu na televizních obrazovkách České televize.

Letos v srpnu jsem zahajoval a ukončoval Mistrovství republiky v šachu, které se konalo v prostorách sálů Secese v plzeňském pivovaru Pilsner Urquell.

Těsně před vánocemi jsem zahrál v kavárně Družba na autorském čtení "Literární kavárna" pod záštitou Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Prvního října jsem zahrál na slavnostním zasedání vědecké rady Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni v plzeňském Parkhotelu.

V průběhu roku 2019 jsem se věnoval projektu "oživení" hudby maďarského skladatele Tamáse Deáka, jehož hudbu zná celý svět, ale osobnost takřka nikdo.

Dne 13. března se opět v prostorách Západočeského muzea v Plzni konal můj druhý autorský koncert, na kterém byly představeny hudební novinky za posledních 12 měsíců.

16. května 2018 se uskutečnil můj historicky první autorský koncert. Stalo se tak v prostorách Západočeského muzea v Plzni.

V adventním čase jsem byl znovu hostem Vánočního pořadu v Útušicích nedaleko Plzně. Pořad moderoval stejně jako v roce předchozím herec a moderátor Petr Jančařík.

V první polovině ledna jsem byl hostem pořadu Petra Jančaříka Neočekávaný Dýchánek. Zahrál jsem skladbu Přátelství a Pohlazení.

Poslední den roku 2015 pro mne znamenal první samostatný veřejný koncert. Odehrál jsem silvestrovský večer v hotelu Continental v Plzni.