Rozhovor pro Deník 2021

09.01.2021

Dne 9. ledna 2021 se mnou vyšel rozhovor na serveru Deník.cz, řeč byla o šachové partii, nové písni Snění, distanční výuce, ale také o plánech na rok 2021.


Začátkem ledna 2021 jsem poskytl poměrně podrobný rozhovor pro server Deník.cz, a probrali jsme skutečně velké množství témat. Řeč byla mimo jiné o mém listopadovém projektu zhudebnění šachové partie.

Poté jsme se přesunuli k mojí první autorské písni Snění, poodhalil jsem okolnosti vzniku, popsal proces, jakým jsme se společně s celým týmem ubírali ke konečnému výsledku a zároveň jsem tento prostor využil k tomu jim ještě jednou poděkovat.

Další část rozhovoru se nesla v duchu distanční výuky, a to jak z pohledu studenta střední školy, tak z pohledu pedagoga. Probrali jsme problematické aspekty distanční formy vzdělávání a zároveň se zamysleli nad současným stavem kultury v České republice.

Na závěr byla řeč o mých nových projektech a plánech na rok 2021. Jde především o natočení prvního alba, dále jsem se rozhovořil o dalších písničkách, skladbách, i nově vzniknuvší spolupráci se spisovatelem Jaroslavem Irovským.