Služby

...seznam veškerých služeb, které nabízím

Výuka

- profesionalita -
- individuálnost -
- efektivní metody -
- kreativita -
- hudební teorie -
- improvizace -

Živé hraní

- rozsáhlý repertoár -
- populární hudba -
- vlastní tvorba -
- svatby, oslavy -
- kavárny, hotely -
- silvestry -

Ostatní

- skladby na zakázku -
- semináře -
- workshopy -
- přepisy not -
- MuseScore -
- FL Studio, Cubase -


Pokud byste se mnou rádi strávili čas při hodině klavíru nebo hudební teorie, není nic jednoduššího než mne kontaktovat. Zasvětím vás do úplných základů hry na klavír, ale i do pokročilých interpretačních dovedností klasické a populární hudby.

Sháníte doprovod na svatební obřad, hudbu k podkreslení večera v kavárně nebo hotelové restauraci, efektní klavírní vystoupení pro zpestření firemního večírku či jiné akce? Stačí vybrat repertoárový okruh a domluvit se na datu uskutečnění. Můj repertoár v současné době tvoří přes jedenáct hodin skladeb a písní. Případným požadavkům na širší složení hudebníků je též možné bez problémů vyhovět.

Potřebujete hudbu do vašeho projektu? Ať se jedná o podcasty, hry, nebo jiné druhy práce, vytvořím vám ji. Díky zkušenostem s hudebními softwary jako je například FL Studio není rozhodující charakter ani žánr projektu, po klavíru tak v takové hudbě nemusí být ani stopy.

Věnuji se také přepisu not a jejich korektuře dle původního materiálu v případě, že již přepis někdo udělal. K této práci plně využívám notačních programů Sibelius a MuseScore.

V neposlední řadě nabízím workshopy a semináře pro učitele, ale i pro jednotlivce, na téma výuky a interpretace populární hudby, což je odvětví, kterému jsem zasvětil největší část svého dosavadního profesního života. Stejným způsobem mohu lektorovat kurzy práce s jednotlivými programy, které využívám při své práci.